SOHBET ODALARI GİRİŞ

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu

Akrep Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Balık burcu kadını akrep burcu erkeği cinsel uyumu astrolojide en çok konuşulan eşleşmelerden biridir. Bunun nedeni, her iki burcun da çok güçlü kişiliklere sahip olması ve oldukça sahiplenici olma eğiliminde olmalarıdır. Ayrıca kontrolcü olabilirler, bu da ilişkide bazı sorunlara neden olabilir. Ancak, bu sorunlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenirseniz, bu son derece heyecan verici bir eşleşme olabilir!

Akrep burcu erkeği balık burcu kadını cinsel uyumluluk

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu nasıldır

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu nasıldır

Akrep erkeği Balık kadını cinsel uyumu diğer burçlar kadar iyi değildir. İlişkileri biraz zor olabilir, ancak üzerinde çalışırlar ve bazı ayarlamalar yaparlarsa birlikte mutlu bir hayatları olabilir.

Akrep erkeği Balık kadını ilişkisi, birbirlerine duydukları güçlü duygular ve arzular nedeniyle çok tutkulu ve yoğun olacaktır. Sorun, bu ikili bir tartışmaya ya da anlaşmazlığa girdiğinde ortaya çıkar çünkü genellikle para ya da ev işleri gibi konularda aynı fikirde değildirler ve bu da evliliklerinin başından itibaren düzgün bir şekilde ele alınmazsa zaman içinde birçok tartışmaya yol açabilir!

Balık burcu kadını akrep burcu erkeği cinsel uyumluluk

Eğer bir Akrep erkeğine aşık olan bir Balık kadınıysanız ve bu ilişkinin yürüyüp yürümeyeceğini öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Dikkate almanız gereken ilk şey ikinizin de su burcu olduğunuzdur. Bu, duygusal bağlantı ve birbirinizin ihtiyaçlarını veya endişelerini anlama konusunda çok fazla uyumluluk olduğu anlamına gelir. İkinci olarak, Balık kadınları çok besleyici ve şefkatli bireylerken, Akrepler duygularını daha fazla koruma eğilimindedirler – ama yine de onlara sahiptirler! Bu yüzden sizi ne kadar önemsediklerini hemen (ya da hiç) söylemeseler de, endişelenmeyin – kendilerine yakın olanları derinden önemserler (ve muhtemelen fark ettiklerinden bile daha fazla).

Aile hayatı hakkında konuşurken de ortak bir zemin bulacaksınız çünkü Balık kadınları çocuk yetiştirmeyi en az Akrepler kadar severler! Her ikisi de aileye her şeyden çok değer verir ve bunun çocuklar için sadece fiziksel olarak değil, duygusal olarak da ne kadar önemli olduğunu anlarlar – özellikle de ergenlik çağına girmeden önceki o biçimlendirici yıllarda, ergenlik döneminde bedenlerimiz çok hızlı değiştiği için bazen her şey çok zorlu bir savaş gibi görünür ve bu da zaman zaman kendimiz hakkında güvensiz hissetmemize neden olur…

Çıkarımlarımız

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu

Akrep burcu erkeği tutkulu, yoğun ve çok sadıktır. Güçlü cinsel arzuları vardır ve yataktaki yoğunluk seviyesine uyabilecek bir partnere ihtiyaç duyar. Balık burcu kadını hassas, şefkatli ve sevgi doludur; kendisini güvende hissettiren birine aşık olmaktan hoşlanır. Hem Akrep erkeği hem de Balık kadını ilişkilerinde güçlü bir bağlılık arzusunun yanı sıra, bir çift veya aile birimi olarak birlikte olmadıklarında onları meşgul eden dış ilgi alanlarına sahiptir.

Bu iki burç için aralarındaki sorunları çözmenin en iyi yolu, ilişki sırasında her bir partnerin diğerinden ne istediği konusunda açık bir şekilde iletişim kurmaktır, böylece daha sonra birlik sistemine dahil olan bireyler arasındaki iletişim becerilerinin eksikliği nedeniyle partnerler arasında işler karmaşıklaştığında aralarında hiçbir zaman yanlış anlaşılma olmayacaktır.

Sonuç olarak, balık burcu kadını akrep burcu erkeği cinsel uyumu zodyakta en elverişli olanlardan biridir. Her iki partner de birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya isteklidir, bu nedenle birlikte güçlü ve kalıcı bir ilişki kurabilirler. Balık burcu kadını akrep burcu erkeği cinsel uyumu zodyakta en elverişli olanlardan biridir.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle