SOHBET ODALARI GİRİŞ

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu iyi mi

Akrep Erkeği Boğa Kadını Cinsellik Uyumu

Bugün size akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu ile ilgili sizleri heyecanlandırıcı bilgiler vereceğiz. Kahvenizi hazırlayıp gelin ve arkanıza yaslanın. Bir nefeste heyecanla okuyabileceğiniz yazımıza başlıyoruz.

Eğer bir Boğa kadınıysanız, muhtemelen istikrar ve bağlılık sunabilecek bir partner arıyorsunuzdur. Güvenilir, itimat edilebilir ve finansal anlamda iyi olan birini istiyorsunuz. Öte yandan, bir Akrep erkeğiyseniz, sizinle birlikte risk almak isteyen maceracı bir sevgili arıyor olabilirsiniz. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceği bu faktörlere bağlıdır:

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumluluğu

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu nasıl

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu nasıl

Akrep burcu erkeği Boğa burcu kadını aşk uyumu harikadır, ancak birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için rutinlerini ayarlamaları zor olabilir.

Akrep erkeği kendi alanına ve mahremiyetine ihtiyaç duyarken, Boğa kadını diğer insanlarla birlikte olmayı sever ve etrafında onu koşulsuz seven birinin olmasından hoşlanır.

Akrep burcu erkeği partnerinin kendisini yeterince takdir etmediğini düşünebilirken, Boğa burcu erkeği iş yerinde gün boyu başkalarıyla birlikte olduktan sonra zihinsel olarak kendini yeniden şarj etmek için sürekli yalnızlığa ve sessizliğe ihtiyaç duyduğundan sevgilisi tarafından ihmal edildiğini hissedebilir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumluluğu

akrep erkeği boğa kadını uyumu

akrep erkeği boğa kadını uyumu

Akrep erkeği çok sahiplenici olabilen tutkulu ve yoğun bir aşıktır. İlişkilerinin kontrolünü elinde tutmayı sever ve genellikle etrafındaki her şeyden sorumlu olmaya ihtiyaç duyar. Boğa kadını da çok tutkulu ve yoğundur ancak cinsellikten çok duygusal olma eğilimindedir. Bu da Akrep’in yoğunluğunu dengelemeye yardımcı olacaktır. Yatakta itaatkâr olmakla ilgili bir sorunu yoktur çünkü partnerini memnun etmekten kendisi kadar zevk alır!

Akrep Erkeği Boğa Kadını Cinsel Uyumluluk

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu

Akrep burcu erkeği ve Boğa burcu kadını cinsel açıdan uyumludur. Akrep erkeği tutkulu ve şehvetli, Boğa kadını ise duygusal ve şefkatlidir. Bu kombinasyon oldukça güçlü olabilir, çünkü her iki burç da partnerlerinin yataktaki performansından memnun hissetmek için harcamaları gereken çok fazla enerjiye sahiptir.

Akrep erkeği muhtemelen partnerinin ona duyduğu tutkudan etkilenecektir. Ayrıca partnerinin sekse yavaş yaklaşımından da hoşlanacaktır çünkü bu ona yeni bir şeye geçmeden önce (birden fazla orgazm içerebilir) her anın tadını çıkarması için zaman verir. Öte yandan, Boğa kadını sevgilisinin birlikte olduklarında ne kadar özenli olduğunu takdir edecektir. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyecektir çünkü her şeyin doğru yapılmasını ister!

Çıkarımlarımız;

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu iyi mi

akrep erkeği boğa kadını cinsellik uyumu iyi mi

Akrep erkekleri çok tutkulu ve şefkatlidir, ancak kıskanç olma eğilimleri de vardır. Partnerleri söz konusu olduğunda çok sahiplenici olabilirler ve onlar hakkında her şeyi bilmeye ihtiyaç duyarlar. Bu, nasıl baktığınıza bağlı olarak iyi veya kötü olabilir. Her zaman yanınızda olacak ve duygularınızı koruyacak birini seviyorsanız, bu kesinlikle iyi bir şeydir!

Ancak, ilişkinizde boşluk arıyorsanız, bu en iyisi olmayabilir çünkü Akrepler yapışkan olmayı ve partnerlerinin hayatının her yönü üzerinde kontrol sahibi olmayı severler (istemeseler bile). Boğa kadınları kimsenin onlara ne yapmaları gerektiğini söylemesini istemezler; bu yüzden eğer erkek onun hayatına çok fazla dahil olmaya çalışırsa, kadın onun tarafından boğulduğunu hissetmeye başlayabilir ve bu da iyi sonuçlanmayacaktır!

Sonuç olarak;

Özetle, Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumluluğu iyi bir eşleşmedir. Pek çok ortak noktaları vardır ve sorunlarında birbirlerine gerçekten yardımcı olabilirler. İlişkilerini yürütmek için birlikte çok çalışacaklar çünkü ikisi de birbirlerini çok önemsiyorlar!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle