SOHBET ODALARI GİRİŞ

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

Koç burcu erkeği ve Akrep burcu kadını zodyakın en güçlü ve tutkulu burçlarından ikisidir. Her ikisi de derin bir seviyede bağlantı kurabilecekleri birini arayan güçlü bireylerdir. Çok farklı kişiliklere sahiptirler, bu yüzden bu ilişki yürürse, bu iki unsur birbirini mükemmel bir şekilde dengelediği için olacaktır.

Akrep kadını aşk doludur.

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Akrep kadını tutku ve ateşle doludur, bu da onu güçlü bir aşık yapar. Manyetik bir kişiliğe sahiptir ve girdiği her odada ilgi odağı olacaktır.

Hayata karşı tutkuludur, kontrolü elinde tutmayı sever ve zaman zaman yoğun olabilir. Size özel olduğunuzu ve hayran olduğunuzu hissettirecek birini arıyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir eşleşme olabilir!

Akrep kadını sadıktır.

Akrep Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep kadını tutkulu ve sadıktır. Derin duygularını paylaşan bir erkekle ilişki içinde olmayı sever ve ondan da aynısını bekler. Akrep kadını sadakatsizliğe veya vefasızlığa tahammül etmez; eğer kararlı değilseniz, onunla çıkmaya çalışmayın!

Koç erkeğinin sadık olmakla ilgili bir sorunu yoktur çünkü bir ilişkide sadakate her şeyden çok değer verir. Akrep kadınının ne kadar derin duygusal ve hassas olabileceğini anlamakta zorluk çekebilir – bu hassasiyeti güç yerine zayıflık olarak algılaması kolaydır – ancak hatasını anladığında, ilişkilerini birlikte geliştirmeye devam edebilmeleri için onun güvenini tekrar kazanmak için çok çalışacaktır.

Koç burcu erkeği dürüsttür.

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Koç burcu erkeği dürüst, doğrudan ve kararlıdır. Kendisine ödül getirmeyen şeylere zaman veya enerji harcamayı sevmez. Kendisine şu ya da bu şekilde doğrudan fayda sağlamayan hiçbir şeyle ilgilenmez.

Akrep kadını yoğunluğu nedeniyle ilk başta korkutucu olabilir, ancak bir kez size güvendiğinde, ilişkinize çok sadık ve bağlı olacaktır.

Bu çift için sabır ve anlayış 2. planda.

Sabırlı, anlayışlı ve nazik biriyle uzun süreli bir ilişki arıyorsanız, bu sizin için uygun bir ilişki olmayabilir (yine de gayet iyi yürüyebilir).

Koç erkekleri seks söz konusu olduğunda çok fazla fevri ve sabırsızdır. Akrep kadınları yeni biriyle fiziksel olarak yakınlaşmadan önce güven oluşturmak için zamana ihtiyaç duyarlar. Bu da demek oluyor ki, eğer amacınız sıradan kaçamaklar ya da tek gecelik ilişkiler ise, Koç burcu erkeği harika bir suç ortağı olacaktır!

Özetlemek gerekirse;

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

İlişkinin yürümesini sağlamanın en iyi yolu kendinize ve partnerinize karşı dürüst olmaktır. Ne istediğinizin yanı sıra ne istemediğinizi de ifade edebilmeniz gerekir. Bunu yapabilirseniz, ikinizin arasında işlerin sorunsuz gitmemesi için hiçbir neden yoktur.

Akrep kadını yoğun bir aşıktır, ancak onun yoğunluğuyla başa çıkabilirseniz, size ömür boyu sadık ve vefalı olacak bir kadın buldunuz demektir. Koç erkeği, partneriyle sevişirken her şeyini ortaya koyacak tutkulu bir aşıktır. Bu kombinasyon ikiniz için de işe yarayabilecek bir şey gibi geliyorsa, denemenizi öneririz! Fakat denedikten sonra düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Tecrübelerinizi hem biz hem de sayfamıza gelen diğer tüm ziyaretçilerimiz merak ediyoruz.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle