SOHBET ODALARI GİRİŞ

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu ve Çatışmaları

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Aşkı arayan bir Aslan erkeği misiniz? Her zaman yanlış erkeklerden etkilenen bir Balık kadını mısınız? Daha fazla aramanıza gerek yok! Bu yazıda, Aslan erkeği balık kadını cinsel uyumluluğunu keşfedeceğiz. Bu iki burcun yatakta nasıl eşleştiğinden, cinsel çatışmalarının neler olabileceğinden ve sevgili olarak ne kadar iyi anlaştıklarından bahsedeceğiz.

Aslan Erkeği ve Balık Kadını Cinsel Uyumluluğu

Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu

Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu

Aslan erkeği ve Balık kadını cinsel açıdan uyumludur. Her ikisinin de heyecan verici bir seks hayatı vardır, ancak bazı çatışmalar da vardır.

  • Aslan erkeği çok fazla enerjiye sahiptir ve seks sırasında kontrolü elinde tutmayı sever, Balık kadını ise daha itaatkardır ve partneri tarafından ilgilenilmeyi sever. Bu durum aralarında biraz gerginliğe neden olabilir çünkü yataktaki cinsel rolleri söz konusu olduğunda birbirleriyle nasıl yarı yolda buluşacaklarını bilemezler.
  • Her iki partner de zaman ayırmadan ya da cinsel ilişki gerçekleşmeden önce ön sevişme veya oral seks gibi şeyleri beklemeden (ki genellikle olan budur) işlerin hemen yapılmasını ister. Bu, bu iki kişinin cinsel olarak birlikte yeni şeyler denerken bol miktarda sabra ihtiyaç duydukları anlamına gelir, çünkü sadece dalga geçmek veya önceden konuşmak yerine gerçek seks yapmak söz konusu olduğunda zaman zaman sabırsızdırlar

Aslan Erkeği ve Balık Kadını Cinsel Çatışmaları

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Eğer bir Aslan erkeğiyseniz ve bir Balık kadınıyla çıkıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var. Öncelikle, her ikinizin de astrolojik burçlarının Güneş (Aslan) ve Neptün (Balık) tarafından yönetildiğini belirtmek önemlidir. Bu, her ikinizin de kişiliklerinin kontrolde olmayı seven güçlü iradeli bireyler olduğu anlamına gelir. Ancak, bu iki gezegen karşıt niteliklere sahip olduğu için – biri eril diğeri dişil – belirli konularda aynı fikirde olmadıkları zamanlarda birbirleriyle çatışmaları mümkündür.

Burada dikkat edilmesi gereken ikinci husus, her iki burcun da farklı elementler altında yer almasıdır: ateş ve hava. Dolayısıyla, her iki taraf da aşk ya da arkadaşlık uğruna farklılıklarını aşabilecek olsa da (çünkü kabul edelim: hepimizin hataları var), siyaset ya da din gibi tartışmalı bir konuyu tartışırken işlerin kızışma ihtimali yüksektir!

Özetlemek gerekirse;

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Aslan Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Aslan erkeği ve Balık kadını arasındaki cinsel uyumluluk, bazı cinsel çatışmalar olsa da oldukça iyidir.

Aslan erkeği için en önemli şey, duygularını kontrol altında tutması ve onları başıboş bırakmaması gerektiğidir. Balık burcu kadını, erkeğin bedeniyle rahat hissetmesi için elinden geleni yapacaktır ama aynı zamanda erkeğin kendisi hakkında ne hissettiği konusunda dürüst olmasına da ihtiyacı vardır ki buna göre karşılık verebilsin. Eğer erkek ona karşı hemen açılmaz ya da şefkat göstermezse kendini reddedilmiş hissedebilir çünkü bu onların önce seks sonra konuşma (ya da belki de hiç konuşmama) rutinine uymaz. Bu burçların herhangi bir yönüyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya ilişkinize nasıl uygulandıkları hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen şimdi aşağıdan yorum yaparak bizimle iletişime geçin!

Genel olarak, Aslan burcu erkeği ve Balık burcu kadını cinsel açıdan uyumludur. Balık kadını yatakta yaratıcı ve hayal gücü yüksektir, bu da Aslan erkeğinin macera ihtiyacı için iyi bir eşleşme olabilir. Ancak, birbirlerini daha iyi anlamak için çaba göstermezlerse kişilikleri arasında bazı çatışmalar olabilir.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle