SOHBET ODALARI GİRİŞ

Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan burcu erkeği ve İkizler burcu kadını zodyaktaki en uyumlu burçlardan ikisidir. Her iki burç da açık fikirli, etkileyici ve harika bir mizah anlayışına sahiptir. Bununla birlikte, bu iki burcun hayata karşı farklı yaklaşımları vardır, bu da doğru şekilde ele alınmazsa onlar için bir çatışma kaynağı olabilir.

Aslan ve İkizler bireysellik, yaratıcılık, çekicilik ve tutku özelliklerini paylaşırlar.

Aslanlar ve İkizler çok sosyal, yaratıcı ve çekici insanlardır. Ayrıca birbirlerine karşı duygularını ifade etmekten korkmayacak tutkulu aşıklardır. Aslan erkeğinin de güçlü bir bağımsızlık ihtiyacı vardır, bu da İkizler kadını partneri tarafından bir çocuk gibi muamele görmemesi gerektiği anlamına gelir.

Bu iki burç arasındaki ilişki, para konuları veya kariyer seçimleri gibi bazı konularda uzlaşmaya istekli olmaları halinde çok iyi yürüyebilir, ancak genel olarak bu eşleşme, her iki partnerin de işe yaraması için çaba göstermesi halinde iyi sonuç vermesi gereken bir eşleşmedir

İkisi de çok sosyaldir.

Aslan Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Aslan Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Hem İkizler kadını hem de Aslan erkeği çok sosyaldir, ancak yine de kendilerine zaman ayırmaya ihtiyaçları vardır. İkizler kadını arkadaşları ve ailesiyle sosyalleşmeyi severken, Aslan erkeği de diğer insanlarla birlikte olmaktan hoşlanır, ancak yeniden enerji toplamak için yalnız kalmaya da ihtiyacı vardır. Yalnız kalmaktan korkmaz; hatta bunu tercih eder! İkizler burcu kadını, etrafında her zaman biri yoksa kendini rahatsız hissedebilir; yalnız hissetmemek ya da sıkılmamak (ya da her ikisini birden yaşamamak) için sürekli bir arkadaşlık ister.

Her iki burç da ilgi odağı olmayı sever ve harika bir mizah anlayışına sahiptir.

  • Her iki burç da ilgi odağı olmayı sever ve harika bir mizah anlayışına sahiptir.
  • Aslan erkekleri çok tutkulu, İkizler kadınları ise sevgi dolu ve eğlencelidir.
  • Aslan erkeği, şefkatli doğasına karşılık ilgi ihtiyacını takdir eden İkizler sevgilisine daha yumuşak tarafını gösterebilecektir.

Aslan burcu erkeği tutkulu ve coşkuludur.

Aslan burcu erkeği tutkulu ve coşkuluyken, İkizler burcu kadını hayata karşı daha rahat bir yaklaşımı tercih eder. Aslan burcu erkeği daha doğrudan, İkizler burcu kadını ise daha inceliklidir. Aslan burcu erkeği ilgi odağı olmayı severken, İkizler burcu kadını arka planda kalmayı tercih eder.

Aslan burcu erkeği maceracı bir partnerden hoşlanırken, ikizler burcu kadını istikrarlı ve güvenilir birini tercih eder.

İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz, çünkü Aslan erkekleri İkizler kadınlarından daha maceracı olma eğilimindedir. Ancak, eğer ikiniz de istiyorsanız birlikte macera dolu bir zaman geçirmemeniz için hiçbir neden yoktur. Eğer bu partnerinizin ilgisini çekmiyorsa, o zaman macerayla ilgili duyguları zamanla sizinle daha rahat hale geldikçe değişebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

İkizler burcu kadınları Aslan burcuna göre daha istikrarlıdır ancak bu değişim istemedikleri anlamına gelmez; aksine çoğu İkizler yeni deneyimlerden hoşlanır! Ancak onları Aslanlardan farklı kılan şey, gerektiğinde uyum sağlamalarının ne kadar kolay olduğudur – erkek meslektaşları gibi sürekli uyarılmaya ihtiyaç duymazlar (bu, bazı insanların neden İkizler kadınlarının sıkıcı olduğunu söylediklerini açıklayabilir).

Aslan burcu erkeği maceracı bir partnerden hoşlanırken…

Bu yazımızda Aslan burcu erkeği İkizler burcu kadını cinsel uyumluluğunu ele alacağız. Aslan erkeği, insanların etrafında olmayı seven ve oldukça çekici olabilen dışa dönük bir erkektir. Kendine ve yeteneklerine güvenir, bu da onu başkaları, özellikle de kadınlar için çok çekici kılar!

İkizler kadını tipik Aslan erkeğinden biraz daha çekingen olabilir, ancak aynı zamanda onu çekecek birçok niteliğe sahiptir: akıllı ve esprili (ki bu onun hoşuna gidecektir), iyi bir mizah anlayışı var (ki bu onu güldürecektir) ve randevulara çıkmaktan en az onun kadar (hatta daha fazla) hoşlanıyor.

Aslan burcu erkeği ikizler burcu kadını cinsel uyumluluk

Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Gördüğünüz gibi, Aslan erkeği İkizler kadını cinsel uyumu harika bir eşleşmedir. İkiniz de çok tutkulu ve yaratıcısınız, bu yüzden yatakta birbirinizin arkadaşlığından keyif alabileceksiniz. Ayrıca ikiniz de çok sadıksınız, bu da ilişkinizin yıllarca süreceği anlamına geliyor!

İkili, zayıflıklarını telafi etmeye çalışmak yerine birbirlerinin güçlü yönlerine odaklanmaya karar verirse bu ilişki yürüyebilir.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle