SOHBET ODALARI GİRİŞ

Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Oğlak burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumu diğer burçlar kadar yaygın değildir. Aslında, Oğlak burcu kadınlarının yalnızca %3’ü hayatlarının bir noktasında Balık burcu erkeğiyle evlenecektir.

Bu düşük oran, her ikisinin de eş seçme konusunda çok seçici olmalarına bağlanabilir. Ancak, birbirlerini bulduklarında sonsuza dek mutlu yaşayacaklardır çünkü kişiliklerindeki farklılıklara rağmen birlikte iyi çalışan harika bir çift olma eğilimindedirler.

Aşk ve romantizmde uyumlu olma eğilimindedirler.

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu nasıldır

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu nasıldır

Balık erkeği Oğlak kadını ilişkisi, idealist ve ilişkilerini samimi ve olumsuzluklardan uzak tutmak isteyen iki insan arasındaki bir aşk ilişkisidir. Her ikisi de aynı hedefleri paylaştıkları ve birbirlerini çok iyi anladıkları için aşk ve romantizmde uyumlu olma eğilimindedirler.

Balık erkeğinizle birlikteyken, hayatta ne olursa olsun her zaman arkanızda olacağını bileceksiniz. Kabul etse de etmese de yaptığınız her seçimi her zaman destekleyecektir çünkü günün sonunda en önemli şey, önemsiz gibi görünen ancak zaman içinde ihmal edildiğinde kolayca büyük sorunlara dönüşebilecek bazı konularda (örneğin temizlik) taviz vermek anlamına gelse bile partnerini koşulsuz sevmesidir.

Her ikisi de bir ilişkide sadakate değer verir.

Her ikisi de bir ilişkide sadakate değer veren sabırlı insanlar oldukları için bu ilişki her ikisi için de işe yarayacaktır. Bu ilişkinin yürümesini sağlayan en önemli şey, her iki partnerin de birbirlerinin görüşlerine, fikirlerine ve bakış açılarına saygı duymasıdır. Birbirlerini çok iyi anlarlar ve birbirleriyle etkili bir şekilde iletişim kurabilirler.

Hem Oğlak hem de Balık burçları partnerlerine karşı dürüstlükleri, doğrulukları ve sadakatleri ile tanınırlar, bu nedenle herhangi bir şekilde aldatma veya sadakatsizlik söz konusu olmayacaktır! Bu çift, sevişme seansları söz konusu olduğunda aynı değerleri paylaşır ve bu da aralarında işleri daha da heyecanlı hale getirir!

Bu çift fiziksel yakınlık söz konusu olduğunda harika bir kimyaya sahiptirler.

Bu çift fiziksel yakınlık söz konusu olduğunda harika bir kimyaya sahip olsa da evliliklerini bunun ötesine taşıyamazlar çünkü her ikisi de kariyerlerine çok fazla odaklanmıştır. Bir düğün planlamak ya da çocuk sahibi olmak söz konusu olduğunda, her zaman her konuda karşıt görüşlere sahip oldukları için hiçbir konuda anlaşamazlar.

Balık erkeği büyük bir düğün isterken, Oğlak kadını sadece yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katılacağı küçük ve zarif bir şeyi tercih edecektir. Buna ek olarak, aralarında herhangi bir çatışma olursa, bu ilişkilerini olumsuz etkileyecektir çünkü kadın yüzleşmeyi hiç sevmezken, erkek tartışmayı o kadar çok sever ki bazen ne zaman yeterli olduğunu bile bilemez!

Oğlak kadını son derece hırslı, mantıklı ve güçlü başlıyken, Balık erkeği şefkatli, hassas ve umutsuzca romantiktir.

Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Merak ediyor olabilirsiniz: Oğlak kadını ile Balık erkeği arasındaki fark nedir? Öncelikle, tamamen farklı kişiliklere sahiptirler. Oğlak kadını son derece hırslı, mantıklı ve dik başlı; Balık erkeği ise şefkatli, hassas ve umutsuzca romantiktir. Çatışan kişilikleri nedeniyle kendilerini çeşitli vesilelerle tartışırken bulabilirler, bu da başlangıçta her iki ortak tarafından düzgün bir şekilde ele alınmazsa gelecekte onları yalnızca ayrılığa götürecektir.

Oğlak kadını hayatında istikrara ihtiyaç duyarken, Balık erkeği her zaman özgürlüğü ve çeşitliliği tercih eder. Bu, birlikte bir şeyler inşa etmeye çalıştıklarında işlerini zorlaştırır çünkü hayattan iki farklı şey isterler – birincisi istikrar isterken ikincisi değişkenlik ister!

Özetlememiz gerekirse;

Mutluluğun formülü: gece gündüz seks. Ama bunlara da dikkat etin;

  • Farklılıkları kabul edin
  • Birbirinizin bakış açısını anlamaya gayret gösterin.
  • Birbirinize karşı sabırlı olun, acele etmeyin veya acele kararlar vermeyin
  • Birbirinizin görüşlerine saygı gösterin
  • Sıklıkla seks yapın ve sevişirken bolca konuşun.

Sonuç

Bu çift için ilişkilerini yürütmenin en iyi yolu birbirleriyle iletişim kurmaktır. İki farklı insan olduklarını kabul etmeleri ve birbirlerinin fikirlerini veya bakış açılarını yargılamamaları gerekir. Bunu yapabilirlerse, bu ilişkinin evliliğin ötesine geçmemesi için hiçbir neden yok!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle