SOHBET ODALARI GİRİŞ

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa erkeği ve balık kadını arasındaki cinsellik uyumu ile ilgili farklılıklar her zaman olabilir. Her çift içinde farklılıklar olmasa da bazen birbirleriyle ilişki kurmakta güçlük çekerler. Bu yüzden de bu durumda nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatacağız…

Boğa erkeği ile balık kadını arasındaki cinsellik sorunları ve farklılıklar.

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Boğa erkeği ile balık kadını arasındaki cinsellik sorunları ve farklılıklar cinsel uyumu nasıl gösterir?

Balık kadınlar, boğalarla birleşmeye hazır olmayan insanlar. Buna rağmen bazen zor bir seçim yapmak zorundalar: Onlar için sadece boğa-balık mücadele eder veya bir daha asla seks yapamaz (Bu durum daha da karmaşık). Bir önceki seçimlerini unutursunuz ve bir sonraki oluyorsa olsan bizimde bir önceki ilişkinizi ayni gibi hissedebileceksiniz.

Cinselliğin düzeni nedir?

Cinsiyet, yaşam tarzı, ilişkiler ve kültürlerin bir arada nasıl olması gerektiğini belirler. Cinsel uyumu sağlar. Örneğin siz çok aktif bir erkek veya kadın olabilirsiniz ama cinsiyetleriniz farklı olsa da birlikte mutlu olma imkanınız olduğunda bunun ne anlama geldiğini anlayacaksınız.

Balık kadınlar ile boğa erkeklerinin birbirine yaklaşmasında…

Balık kadınlar ile boğa erkeklerinin birbirine yaklaşmasında cinsellikle ilgili farklı gelenekler ve değerler var mıdır?

Balık kadınlar ile boğa erkekleri arasındaki farklılıklar:

  • Balık kadınlar, Boğalardan daha çok cinsellikten söz ederler. Örneğin “boğalar” içinde bulunan Büyük Kral’a “İkiyüzlülüğün En Büyük Kaynağı’nın başlama şekli olarak görür. Buna ek olarak, Yeni Gelin’e göre Boğalardan daha çok seks yaparlar ve bunu onlarla birleşmek isterler ki bu böylece evlenmeyi gerçekleştirebilirler.

Boğa erkeği ile balık kadını arasındaki farklılıklar.

Boğa erkeği ile balık kadını arasındaki farklılıklar; aşk, sevgi, ilgi gibi konularda birtakım olumsuzluklar yaşanaabilir mi?

Aşk ve sevgi çok büyük sorunlar oluşturabilir. Bu duygular iki taraf için de önemli ve birbiriyle zengin olduğundan benimsenmeleri gerekir. Boğalar ailelerine ve onlarla birlikte yaşamaya alıştıklarından dolayı ailenin kendilerine verdiği yerde oldukça güvenilirler. Aynen bu durum sizlerin de yaşaması gerekir ki sizlere yapabileceğiniz her şeyi yapmaya devam edebilirsiniz.

Cinsellikten kaynaklanan sorunlar nelerdir?

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa erkeği ile balık kadını arasında bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekir. Boğa erkekleri cinsellikten öncelikle kendilerine zevk almalarına rağmen, balık kadınlar da aynen onlar gibi biraz daha seksilikleri vardır. Bu durumda yaşanan problemlerin en büyük sebebi cinsel uyumsuzluktur ve cinsellikteki sorunlar nelerdir?

Boğa erkeği ile balık kadını arasında bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekir.

Boğa erkeği ve balık kadını arasındaki farklılıklara dikkat etmek gerekir. Eşinizin cinsel özelliklerine bakarak, kendinize göre bir plan yapabilir ve her iki taraf için de daha memnun kalacaksınız.

Boğa erkeğiyle balık kadın arasında bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekir. Cinsellikte sorunlar yaşanabilir, eşler arasında anlaşmazlıklar doğabilir, ciddi sosyal sorunlar yaşanabilir veya kişiler birlikte olmadan da kaybolabilirler.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle