SOHBET ODALARI GİRİŞ

Başak Kadını Balık Erkeği Uyumu

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak Kadını kendi başına kalmakta sorun yaşamayan çok bağımsız bir kadındır. Zaman zaman sessizdir, ancak arkadaşları ve aile üyeleriyle sosyalleşmeyi sever. İlişkilerinde, duygusal destek ve entelektüel uyarım sağladığı sürece partnerine çok sadık olabilir. Başak Kadını görgülü, zeki ve çok yönlü bireyler olan (sporcu olması gerekmez) erkekleri tercih eder.

Başak Kadını Kimdir?

  • Başak kadını mükemmeliyetçi ve çok düzenlidir.
  • Her durumdan en iyi şekilde yararlanabilen gerçekçi bir insandır.
  • Sadık ve vefalıdır, bu yüzden ona kalbiniz, bedeniniz ve ruhunuzla tamamen güvenebilirsiniz.
  • Başak kadını aynı zamanda iyi bir arkadaştır çünkü ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızda olacaktır!

Balık Erkeği Kimdir?

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu Var Mıı

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu Var Mıı

Balık burcu erkeği romantik, hassas ve sevecen bir kişidir. Kendi dünyasında yaşamayı seven bir hayalperesttir. Ayrıca başkalarına karşı çok merhametlidir, bu da onu Başak kadını için ideal bir partner yapar çünkü onu iyi anlayacak ve gerektiğinde ona yardım edecek birine ihtiyacı vardır.

Başak Burcu Kadını Başak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Cinsel Uyumu

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

Eğer aşkı arayan bir Başak Kadınıysanız, Balık Erkeği sizin için doğru kişi olabilir. İkiniz de iyi anlaşacaksınız çünkü her ikinizin de burcu aynı elementte: Toprak. Bu, ikinizin de birlikte eğlenmekten hoşlanacağınız ve benzer ilgi alanlarını paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Her iki burç da hassas insanlardır, bu nedenle ilişkinizde işler yokuş aşağı gitmeye başlarsa birbirinizle iletişim kurmak için her zaman yer olacaktır. Buna ek olarak, her iki burç da romantiktir. Bu, her iki taraf arasındaki şeylerin birlikte yıllar sonra bile sıcak ve buharlı kalmasına izin verecektir!

Balık Erkeği aynı zamanda merhamet sahibidir – çoğu Balık burcunun paylaştığı bir özelliktir. Bu da onu başkalarıyla (sevgilisi dahil) ilgilenirken çok anlayışlı kılar. Başkalarının neye ihtiyacı olduğunu anlar çünkü onların acılarını kendisi de hisseder. Bu nedenle başkalarının da sebepsiz yere kötü hissetmesini asla istemez! Bu onu sadece iyi kalpli yapmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarına karşı şefkatli de yapar… Bu da onu harika bir erkek arkadaş malzemesi yapar!

Başak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Cinsel Çatışmalar

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu nasıldır

Başak Kadını Balık Erkeği Cinsellik Uyumu nasıldır

Başak ve Balık burçlarının cinsel ihtiyaçlarının oldukça farklı olduğunu bilmelisiniz. Başak kadını partnerine karşı çok eleştireldir, Balık erkekleri ise eleştiriye karşı çok hassastır ve partnerlerinin standartlarını karşılayamazlarsa kendilerini reddedilmiş hissedebilirler. Sonuç olarak, bu her iki partner için de yatak odasında sorunlara neden olabilir.

Balık erkekleri fiziksel bağdan çok duygusal bağla ilgilenme eğilimindedir. Bu nedenle, tüm cinsel fantezilerinizi yerine getirecek ve başka bir aktiviteye geçmeden önce vücudunuzun her parçasının tatmin edildiğinden emin olacak birini arıyorsanız (örneğin, oral seks), o zaman bu sizin ideal eşleşmeniz olmayabilir!

Özetlemek gerekirse;

  • Başak kadını ve Balık erkeği iyi bir eşleşme oluşturur. Birlikte eğlenmekten hoşlanırlar, bu da ilişkilerini eğlenceli ve romantik kılar. Ancak, zaman zaman çok hassas olabilirler ve bu cinsel ilişkilerinde bazı büyük sorunlara neden olabilir.
  • Genel olarak, bu iki burç arasındaki uyumluluk oldukça iyidir çünkü her ikisi de kendilerinden önce başkalarıyla ilgilenmeyi seven nazik insanlardır. Başak burcu kadını analitik bir zihne sahiptir ve karar vermeden önce olayları iyice anlamayı sever, Balık burcu erkeği ise olayları diğer insanların çoğundan farklı açılardan görmesine yardımcı olan sanatsal bir yöne sahiptir (bu aynı zamanda kolayca sıkılabileceği anlamına gelir).

Başak kadını Balık erkeği cinsel uyumu iyi bir eşleşmedir. Birlikte eğlenmekten hoşlanırlar, bu da ilişkilerini eğlenceli ve romantik kılar. Ancak, zaman zaman çok hassas olabilirler ve bu cinsel ilişkilerinde bazı büyük sorunlara neden olabilir.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle