SOHBET ODALARI GİRİŞ

Kadınların Yatakta İstedikleri Ama Sormaya Utandıkları Şey

İşte çoğu erkeğin farkında olmayabileceği bir gerçek: kadınlar son derece cinsel varlıklardır, o kadar cinseldirler ki seksten erkekler kadar zevk alırlar. Onların da erkekler gibi güçlü cinsel arzuları vardır. Daha da şaşırtıcı olanı, bu arzuların her zaman duygulara dayanmaması veya samimiyetle yönlendirilmemesidir.

Kitapta Kadınlar Ne İster? Yazar, Daniel Bergner’in yazdığı Kadın Arzusu Bilimindeki Maceralar, kadınların yoğun cinsel isteklerinin aslında onları erkeklerden daha fazla çok eşli olma eğilimine soktuğunu öne sürecek kadar ileri gitti.

Bununla birlikte, buradaki sorun, duygusallık ve cinsel güçlenme söz konusu olduğunda daha fazla sosyal kabul görmesine rağmen, birçok kadın hala partnerleriyle seks hakkında açıkça konuşmakta zorlanıyor. Bunun nedeni, kadınların kültürel olarak seks hakkında tereddüt etmeden konuşmaya programlanmamış olmalarıdır.

Muhtemelen, ortaklarına yatakta ne istediklerini söylemekten utanç duyacaklardır. Seks hakkında konuşurlarsa, toplumun onlara sürekli olarak seksle uzaktan bağlantılı herhangi bir şeyin utanç verici olduğunu söylemesi sayesinde, büyük olasılıkla daha sonra bu konuda kendilerini suçlu hissedeceklerdir.

Escapeing Toxic Guilt’in yazarı Susan Carrell, kadınların her zaman suçluluk veya utanç hissettiğini çünkü onlara her zaman “iyi olmanın en önemli şey olduğu” öğretildiğini söylüyor. Bu nedenle, “pis”, “ucuz” veya “uzun süreli bir ilişki için yeterince iyi değil” olarak algılanma korkusuyla, kadınlar cinsel düşüncelerini ve arzularını kendilerine saklamayı tercih ederler.

Yatakta ne istediklerini sezgileriyle bilecekleri konusunda eşlerine güvenirler ya da her zaman sandıkları kadar etkili olmayan “ipuçları” bırakırlar. İşte nedeni: Kadınlar orgazm taklidi yapma sanatında ustalaşabilirler. Yatakta ooohs ve ahhhs taklitleri yapmak kolaydır . Onlarla yaptığınız şeyden ve onlar için mutlu olup olmadıklarını gerçekten bilmenin tek yolu sormaktır.

Kadınların gizli seks istekleri

Kadınlar büyük olasılıkla size ne istediklerini veya yataktaki performansınız hakkında ne düşündüklerini söylemeyeceklerdir. İşte kadınların iş seks söz konusu olduğunda partnerlerinden gerçekten ne istediklerinin bir listesi, ancak onlardan istemeye utanıyorlar. Bu talepler, sizin gibi harika seksin sağlıklı ve kalıcı bir ilişki için hayati önem taşıdığını kabul eden gerçek kadınlardan geliyor.

1 “Daha uzun lütfen.” Erkekliğinin uzunluğundan bahsetmiyor. Ön sevişme eyleminden bahsediyor.  hem kadınlar hem de erkekler ön sevişmenin en az 18 dakika sürmesini istiyor. Baştan ayağa tüm tabanları kapladığınızdan emin olun. Daha fazla ön sevişme süresi aynı zamanda daha iyi orgazmlara yol açar, bu yüzden acele etmeyin.

2 “Bazen sert olmasını istiyorum.” Kadınlar sandığınız kadar hassas değiller. Biraz pürüz seksidir. Onu arkadan alırken uzun buklelerini nazikçe çekin. Ayrıca biraz şaplak atmayı da deneyebilirsiniz. Ya da siz ayakta seks yapmaya hazırlanırken koridorda iç çamaşırını parçalamaya ne dersiniz? Bunu yaparsan, onu tekrar iç çamaşırı alışverişine götürmeyi unutma.

3 “Doğrudan göğüslerime veya kız gibi bölgelerime gitme.” Direk sonuca gitmek aslında cinsel gerilimi azaltır. Gerçek bir ilişkiden önce onu memnun etmek için zaman ayırırken, ayakları, kafa derisi ve dizlerinin arkasındaki hassas cilt gibi diğer erojen bölgeleri deneyin. Bu kısma ne kadar alışırsanız alışın, tutkulu dudak bükme veya boyun öpücüklerini atlamayın.

4 “Hadi rol yapalım.” Kadınlar seninle porno izlemekten hoşlanmayabilir ama onların da fantezileri var. Erotik romanların ani popülaritesini fark ettiniz mi? Erotik romanlar oldukça uzun bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak daha önce bugün olduğu gibi sosyal olarak kabul edilmiyorlardı. Bazı klasik roller hemşire/doktor, öğretmen/öğrenci ve usta/hizmetçidir.

5
“Benimle kirli konuş.” Kadınların yatak odasında sessiz kalmana ihtiyacı yok. Kirli konuşmalar cinsel gerilimi artırmaya yardımcı olur, ancak önce onun rahatlık düzeyini değerlendirmeniz gerekir. Ne söyleyeceğinden emin değil misin? Yumuşak çekirdekli, kirli bir dille başlayın. “Bebeğim, bu iç çamaşırın içinde çok ateşli görünüyorsun” veya “Seni çok istiyorum” veya “Bütün günü senin içinde olmayı düşünerek geçirdim” gibi bir şey söyleyebilirsin.
6Oyuncakları kullanalım.” Hanımınız vibratör veya dildo kullanmak istiyorsa, lütfen kendinizi yatakta aşağılık veya yetersiz hissetmeyin. Bunlar, tüm cinsel deneyimden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak aksesuarlardır. Oyuncakları yoksa, kız arkadaşınla alışverişe çıkmayı önermekten zarar gelmez. Yatak odasına oyuncak getirmeye ne kadar açık olduğunuzu kesinlikle takdir edecektir.

Bu ipuçlarını izleyin ve eşinizin ipuçlarını dinleyin. Unutmayın, mutlu ve tatmin edici ilişkiler, her ikisinin de birbirinin ihtiyaçlarını gerçekten karşılayabildiği ilişkilerdir. Partnerinize ne istediğini sormaktan ve herhangi bir yeni öneriyi denemekten korkmayın. Buradaki anahtar, partnerinize her zaman saygı duymak ve onu dinlemektir.

 

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle