SOHBET ODALARI GİRİŞ

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Balık ve Koç burçları inanılmaz bir cinsel kimyaya sahiptir. Her ikisi de ateşli burçlardır ve Mars tarafından yönetilirler, bu da hayatlarının her alanında anlık tatmin için aynı arzuyu paylaştıkları anlamına gelir. Ancak bu iki burcun bu enerjiyi ifade etme biçimleri farklı olduğu için bazen aralarında sorunlara neden olabilir. Bu makale Balık burcu erkeği veya kadını Koç burcu arasındaki uyumu açıklayacaktır

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bu yüzden aralarındaki cinsel kimya güçlüdür.

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bu nedenle aralarındaki cinsel kimya güçlüdür. Ortak bir tutku ve arzu unsurunu paylaşırlar. Balık burcu şefkat ve hayal gücü gezegeni Neptün tarafından yönetilir; Koç burcu ise enerji ve arzu gezegeni Mars tarafından yönetilir.

Balık burcu, kendisiyle mümkün olan her şekilde ilgilenecek biri tarafından ayaklarının yerden kesilmesini ister – duygusal, cinsel, finansal… neye ihtiyacı varsa! Bir Koç erkeği partneri için bu tür bir güvenlik sağlayabilir çünkü kendini birine adadığında çok koruyucu ve sadıktır (ve kendini adamayacağını düşünmeyin).

Koç burcu enerji ve arzu gezegeni Mars tarafından yönetilir.

Koç Erkeği Balık Kadını Uyumu

Koç Erkeği Balık Kadını Uyumu

Mars enerji ve arzu gezegenidir. Aynı zamanda savaş tanrısıdır ve kırmızı bir gezegendir. Mars’ın iki uydusu vardır: Bir hayvanın uzuvlarına benzediği için Phobos (Korku) ve Deimos (Dehşet). Bu isimler, babalarının arabasını çeken atlara veya öküzlere benzediklerini düşünen gökbilimciler tarafından verilmiştir; ancak, bunun yerine Zeus tarafından anneleri Rhea’nın ikizlerinden sonra adlandırılmış olabilirler!

Mars, Güneş’ten dördüncü gezegendir ve ortalama 228 milyon kilometre (yaklaşık 2 AU) uzaklıkta bir yörüngede dolanır. Yıldızımızın etrafındaki bir turunu tamamlaması 687 Dünya günü sürer – ama bir geceyi kaçırırsanız herhangi bir aksiyonu kaçıracağınızdan endişelenmeyin! Burada bir yıl sadece 34 gün sürer çünkü Koç burcu Dünya’ya ya da Satürn gibi sadece bir kez dönmesi 29 yıl süren diğer gezegenlere kıyasla uzayda çok hızlı hareket eder!

Balık burcu Balık burcu şefkat ve hayal gücü gezegeni Neptün tarafından yönetilir.

Balık Balık burcu, şefkat ve hayal gücü gezegeni olan Neptün tarafından yönetilir. Neptün hayal gücünü, rüyaları ve ruhsal farkındalığı yönetir. Balık burcu insanları şefkatli ve hassas insanlardır, çok ilgili oldukları için başkalarını kolayca incitebilirler. Sizinle bir ilişki içinde mutlu hissetmek için sevgi ve özenle muamele görmeye ihtiyaç duyarlar.

Balık burçları çok hassas insanlardır ve genellikle kolayca incinirler.

Balık burçları çok hassas insanlardır ve genellikle kolayca incinebilirler. Olumsuz duyguları bırakmakta zorlanırlar, bu yüzden zaman zaman huysuz ve güvensiz olabilirler. Balıklar, ilişkilerinde kendilerini güvende hissetmek için Koç erkeğinin onları önemsediğine dair güvenceye ihtiyaç duyarlar.

Koç burcu Koç, partnerine cinsel olarak hükmetmek isteyecektir, bu da Koç’un onlara cinsel olarak sunabileceğinden daha fazla şefkate ihtiyaç duyan Balıklar için sorunlara neden olabilir.

Koç burçları hayatlarının her alanında anında tatmin olmaya ihtiyaç duyan sabırsız insanlardır.

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Cinsellik Uyumu

Koçlar hayatlarının her alanında anında tatmin olmaya ihtiyaç duyan sabırsız insanlardır. Bu nedenle Koçların seks için beklemekte zorlanmaları şaşırtıcı değildir, bu da cinsellikten çok romantik olan Balıklar için bir sorun olabilir.

Koç burcu enerji ve arzu gezegeni Mars tarafından yönetilir. Bu, partnerinizin bol miktarda cinsel enerjiye sahip olduğu, ancak bunu size en iyi nasıl yönlendireceğini her zaman bilemeyebileceği anlamına gelir!

Beklemekte zorlanırlar: Seks de dahil olmak üzere herhangi bir şey için beklemekte zorlanırlar!

Koç erkeği ve Balık kadını zodyaktaki en sabırsız insanlardan ikisidir. Seks de dahil olmak üzere herhangi bir şey için beklemekte zorlanırlar!

Bu durum özellikle partnerleri söz konusu olduğunda geçerlidir. Bir başkası acele ederken ya da bir karar vermekte ayak sürerken beklemeye tahammülleri yoktur. İşlerin hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasını severler, bu nedenle birlikte yapmaktan bahsettiğiniz bir şey için harekete geçmeden önce gelecek haftaya kadar bekleyebilecek birini arıyorsanız, bu ikisi sizin için en uygun eşleşme olmayabilir.

Balık burcu erkeği ya da kadını, ilişkilerinden tam anlamıyla keyif alabilmek için Koç burcu sevgilisinin sabırsız doğasını aşmakta zorlanabilir.

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Balık burcu erkeği ya da kadını, ilişkilerinden tam anlamıyla keyif alabilmek için Koç burcu sevgilisinin sabırsız doğasının üstesinden gelmekte zorlanabilir. Koç burcu bir ateş burcudur, yani anında tatmin olmaya ihtiyaç duyarlar ve gerekli gördüklerinden daha uzun bir süre beklemek istemezler. Balık burcu ise bir toprak burcudur ve işleri ağırdan almayı tercih eder; partnerleriyle baş başa zaman geçirmeyi severler, böylece dikkatleri dağılmadan veya dış kaynaklardan gelen kesintiler olmadan daha derin bir bağ geliştirebilirler. İşlerin ne kadar hızlı ilerlemesi gerektiğine dair bu fikir ayrılığı, bir şeyin ne kadar hızlı yapılması gerektiği ve ne kadar yavaş yapılması gerektiği (ya da tam tersi) konusundaki anlaşmazlıklar sırasında birbirlerinin duygularını incitmemek için birbirleriyle yeterince uzlaşamazlarsa, bu iki burç arasında sorunlara neden olabilir.

Her iki gezegenin de fiziksel görünüm ve sağlıkla güçlü bir bağı olduğundan, her iki partnerin de bunun yatak odasında bazı sorunlara neden olabileceğinin farkında olması gerekir!

İkiniz de ateş burcusunuz, bu yüzden aranızdaki cinsel kimya güçlüdür. Koç burcu kafayı ve Mars enerjiyi yönetirken, Balık burcu ayakları ve Neptün hayal gücünü (ve aynı zamanda maneviyatı) yönetir. Bu iki gezegenin fiziksel görünüm ve sağlıkla güçlü bir bağlantısı vardır, bu da her iki partnerin de bunun yatak odasında bazı sorunlara neden olabileceğinin farkında olması gerektiği anlamına gelir!

Eğer ikinizden birinin özgüvenle ilgili bir sorunu varsa, işlerin hemen ciddileşmesine izin vermemek en iyisidir çünkü daha sonra aranızda işler yolunda giderse bolca zamanınız olacaktır.

Çıkarımlarımız

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Koç erkeği ve Balık kadını cennette yapılmış bir eşleşmedir. İnanılmaz bir cinsel kimyaları vardır, ancak ilişkilerinin sürmesini istiyorlarsa sabır ve iletişim üzerinde çalışmaları gerekir.

Bu çiftin inanılmaz bir cinsel kimyası vardır ve ihtiyaçlarını ve isteklerini birbirlerine açıkça iletme konusunda iyidirler. Ancak, bazen ilişkilerinin nereye gitmesini istedikleri veya birlikte ne kadar zaman geçirmeleri gerektiği konusunda karar verirken, bir çift olarak gelecekleri için en iyisinin ne olduğunu düşünmeden o ana kapılabilirler. Bunun nedeni her iki burcun da çok dürtüsel olmasıdır; Koç macerayı sever, Balık ise ilişkiler (veya başka herhangi bir şey) hakkında karar verirken bazen pratik olmama eğilimindedir. Buradaki kilit nokta dengedir: Bu iki burç için tutku anlarında birbirlerini gözden kaçırmamak (ve işleri heyecanlı tutmak!) önemli olsa da, her iki burç da hayatları üzerindeki kontrolden çok fazla vazgeçmemelidir – özellikle de her iki burç da başkalarının duygularını derinden önemseyen çok hassas yaratıklar olma eğiliminde olduğundan!

Sonuç

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bu nedenle aralarındaki cinsel kimya güçlüdür. Benzer kişiliklere ve değerlere sahiptirler, bu da onları genel olarak harika arkadaşlar yapar. Ancak, herhangi bir şey için (seks dahil!) beklemekte zorlanırlar, bu nedenle bu ilişki uzun süreli olacaksa iletişim çok önemlidir!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle