SOHBET ODALARI GİRİŞ

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu

Koç erkeği ve Yengeç kadını cinsellik uyumu, sahip olunması en zor olanlardan biridir. Ancak bir arada kalmaya karar verdiklerinde en iyilerinden biri olabilir. Koç erkeği herhangi bir ilişkide lider olarak bilinirken, Yengeç kadını kontrolü ondan almaya çalışacaktır. Eğer bu ikili aralarında bir denge kurmayı başarırsa, ilişkileri harika olacaktır çünkü her ikisi de saygı görmek ister.

Her ikisinin de güçlü kişilikleri vardır: Her ikisinin de güçlü kişilikleri vardır ve bu kavgalara yol açabilir çünkü ikisi de fikirlerinden vazgeçmek istemez ancak bu ikisi bir araya geldiğinde harika bir takım olurlar

Anlaşmalarının sırrı: birlikte yaşamak.

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu

Eğer bir Koç erkeğiyseniz ve bir Yengeç kadınıyla çıkıyorsanız, birbirinizi anlamanın her ikiniz için de ne kadar zor olabileceğini biliyorsunuzdur. Koç erkeği herhangi bir ilişkide lider olarak bilinirken, Yengeç kadını kontrolü ondan almaya çalışacaktır.

Ayrıca, bu çift para konularında tartışabilir çünkü her iki burç da uzun vadeli planları veya sonuçları düşünmeden istedikleri her şeyi hemen ister. Ancak bu ikili her şeye rağmen birlikte kalmaya ve farklılıkları üzerinde çalışmaya karar verirse, ilişkileri şimdiye kadarki en iyi ilişkilerden biri olabilir!

Koç erkeği liderdir, ancak;

Koç erkeği her ilişkide lider olarak bilinir ve Yengeç kadını bu kontrolü ondan almaya çalışacaktır. Koç erkeği partnerini yalnız bırakmak isteyecektir, ancak kadın buna izin vermeyecektir çünkü onun kendisiyle mutlu olmasını istemektedir. Bir başkası tarafından kontrol edildiğini hissederse ya da kendisi için yeterince özgürlük yoksa ilişkilerden kaçma eğilimi vardır.

İkili arasındaki ilişkinin sırrı: denge

Koç erkeği ve Yengeç kadını her ikisi de çok güçlü insanlardır, ancak aralarında bir denge bulabilirlerse ilişkileri harika olacaktır. Koç erkekleri enerjik ve dışa dönük olmalarıyla tanınırlar. Bir şeylerden sorumlu olmayı severler, bu da onları işleri nasıl halledeceklerini bilen harika liderler yapar. Öte yandan, Yengeçler hayatta ne olursa olsun her zaman arkanızı kollayan sadık partnerler olarak bilinirler.

Yengeç kadınları ayrıca çok duygusal olma eğilimindedir. Derinden severler ama herkesten daha yoğun nefret ederler! Eğer bir Yengeç kadınıyla çıkan bir Koç erkeğiyseniz, ilk bakışta onun çok karamsar olduğunu düşünebilirsiniz çünkü önemli bir şeyi unutmak veya birlikte yeterince zaman geçirmemek gibi küçük şeylere kolayca üzülür. Oysa tüm bu sorunlar duyguların kontrolden çıkmasına izin vermek yerine birbirinizle daha iyi iletişim kurarak kolayca çözülebilir ve bu da genellikle tartışmalara yol açar.

Her ikisi de kendilerine saygılı davranılmasını ister.

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsel Uyumu

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsel Uyumu

Her ikisi de saygı görmek istiyor. Bu kavgalara yol açabilir çünkü ikisi de fikirlerinden vazgeçmek istemez. Her ikisinin de güçlü kişilikleri vardır ve bu kavgalara yol açabilir çünkü ikisi de fikirlerinden vazgeçmek istemez.

Koç erkeği ve yengeç kadını ilişkileri konusunda çok kararlıdırlar. İkisi de kendilerine saygılı davranılmasını ve ilişkide lider olmak isterler. Bu kavgalara yol açabilir, ancak bunun üzerinde çalışmaya istekliyseniz, o zaman bu sizin için harika bir eşleşme olabilir.

Takım olmayı denediniz mi?

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu var mı

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu var mı

İkinizin de güçlü kişilikleri var ve ikiniz de inatçısınız. Duygularınızı göstermekten ve hayatta istediğinizi elde etmekten korkmuyorsunuz ve bu yüzden ilişkiniz bu kadar güçlü. Birbiriniz için savaşacak ve ne pahasına olursa olsun birbirinizi koruyacaksınız çünkü bu iki ateşli burç bir araya geldiğinde durdurulamaz bir takım oluştururlar.

Ancak kendinizle ilgili bu ilişkide başarılı olmanızı engelleyebilecek bazı şeyler var:

  • Gururunuz birbirinizle açıkça iletişim kurma becerinizin önüne geçebilir (bu özellikle ikinizden biri kendini güvensiz hissediyorsa geçerlidir). Örneğin, bir kişi diğer kişi kadar seks yapmak istemiyorsa ancak bunu utandığı ya da mahcup hissettiği için söylemiyorsa bu durum ileride sorunlara yol açabilir;
  • Eğer partnerlerden biri zaman içinde partner(ler)i tarafından fikirlerine yeterince saygı duyulmadığını hissederse, o zaman onlara/kendilerine kızmaya başlayabilir ve bu da sonunda öfke/incinme gibi duygulara yol açacaktır, bu da her iki taraf arasında daha az iletişim anlamına gelecek ve her şeyden çok tartışmalara neden olacaktır!

Özetlemek gerekirse;

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç erkeği ve Yengeç kadını cinsel uyumu ilk bakışta kötü bir fikir gibi görünebilir, ancak bu ikisi farklılıkları üzerine gitmeye istekliyse, birlikte harika bir ilişki yaratabilirler. Aslında bu da ateşli sevişmelere sebep olabilir.

Koç erkekleri yatakta çok tutkulu olmalarıyla bilinir ve partnerlerine tam olarak ne istediklerini bildirmekten çekinmezler. Seks söz konusu olduğunda diğer burçlardan daha agresif olma eğilimindedirler. Bu nedenle Koç burcu sizin için çok sert ise bu yatak odasında potansiyel bir sorun olabilir! Neyse ki, her iki burç da benzer enerji seviyelerine sahiptir. Bu nedenle her iki taraf da ön sevişme veya cinsel ilişki sırasında zaman zaman belirli şeylerden ödün vermeye istekli olduğu sürece bu herhangi bir soruna neden olmaz (Bu konuda yorum bölümünde sizin düşüncelerinizi de görmek isteriz. Bize tecrübelerinizi yazın ki diğer ziyaretçilerimizin fikirlerine de yön verelim).

Sonuç olarak;

Koç burcu erkeği ve Yengeç burcu kadınının cinsel uyumluluğunu anlamak oldukça zordur. Bu ikisinin çok farklı kişilikleri vardır, ancak aralarında bir denge bulabilirlerse ilişkileri harika olacaktır. Koç erkeği her zaman her durumda kontrolü elinde tutmak isterken Yengeç kadını kontrolü elinden almak için elinden geleni yapacaktır. Eğer bu ikisi birbirlerinin farklılıklarıyla barışmayı başarırlarsa, ilişkileri kesinlikle yürüyecektir!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle