SOHBET ODALARI GİRİŞ

koç kadını başak erkeği cinsellik uyumu nasıldır

Koç Kadını Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

Koç kadını ve Başak erkeği çifti en uyumlu burçlardan biridir. Bu ikilinin birbirlerine karşı anında bir çekimi vardır, ancak bu sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. Başak erkeği mükemmeliyetçidir, bu yüzden partnerinin her yönden mükemmel olmasını bekleyecektir. Zeki, samimi ve sevgi dolu birini ister. Bu ilişkide sorunlara neden olabilir çünkü Koç kadını hiç kimse ya da hiçbir şey tarafından kontrol edilmek istemez. Hiçbir şeyi doğru yapamadığını hissettiğinde güvensizleşir çünkü onun gözünde de her şeyin mükemmel olması beklenir!

Koç burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumu

koç kadını başak erkeği

koç kadını başak erkeği

Koç ve Başak çok farklı iki burçtur, ancak aralarındaki ilişki harika olabilir. Koç kadını bağımsız ve iradeli olmasıyla bilinirken, Başak erkeği daha çekingen ve analitiktir. Bu özellikler ilk bakışta birbirlerini iyi tamamlamayacakmış gibi görünebilir, ancak kişiliklerine daha derinlemesine bakarsanız ortak paylaştıkları çok şey olduğunu görürsünüz.

Bu eşleşmeye bakarken göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, her iki burcun da düzeni sevmesidir. Sadece farklı yönlerden gelirler. Bir Koç kadını her şeyin kendi istediği gibi ve zamanında (hatta belki daha önce) yapılmasını isterken, bir Başak erkeği düzeni sever çünkü bu ona işten çıkmadan ya da okulda/işte/vb. geçirdiği uzun bir günün ardından eve gitmeden önce her şeyin düzgün bir şekilde halledildiğini bilmenin huzurunu verir. Her iki burç da en önemli şey söz konusu olduğunda benzer değerleri paylaşır: aile her şeyden önce gelir!

Uyumluluk ve ilişki potansiyeli

Koç kadını ve Başak erkeği uyumlu bir eş olmak için çok fazla potansiyele sahiptir. Koç kadını eylem gezegeni Mars tarafından yönetilirken, Başak erkeği Merkür tarafından yönetilir, bu da harekete geçmeden önce düşündüğü anlamına gelir. Yaklaşımlarındaki bu farklılık birbirlerinden öğrenmelerini ve birlikte büyümelerini sağlayacaktır.

Koç kadınının ateşli enerjisi, kariyerinde veya iş projelerinde risk alması için ona ilham verecektir. Ancak, coşkusuyla onu bunaltmamaya çalışmalıdır, aksi takdirde onu başarıya doğru teşvik etmek yerine itebilir! Başak erkeğinin işlerin nasıl yapılması gerektiği konusunda harika fikirleri vardır ancak uygulama zamanı geldiğinde kendine güveni yoktur. Partneriniz düşüncelerini siz de dahil olmak üzere başkalarıyla paylaşmaktan çekiniyorsa bu durum sorunlara neden olabilir!

İletişim, uzlaşma ve ayarlamalar

koç kadını başak erkeği uyumu

koç kadını başak erkeği uyumu

İletişim, uzlaşma ve ayarlamalar Koç kadını ve Başak erkeği arasında başarılı bir ilişkinin anahtarlarıdır. Farklı kişiliklere sahiptirler ve birbirlerinden çok şey öğrenebilirler. Koç kadını enerjik, korkusuz ve kendine güvenirken, Başak erkeği analitik, organize ve detaylara odaklanır.

Koç kadınının partnerine karşı ne kadar sabırlı olması gerektiğini öğrenmesi gerekir çünkü bazen onun söyleyeceklerine ilgisiz görünebilir ya da onun adına gösterdiği çabalara yeterince takdir göstermeyebilir. Öte yandan, bir şeyler planlandığı gibi gitmediğinde çoğu Başak’ın yaptığı gibi her zaman her konuda inatçı olmak yerine, her iki taraf da bu konuda açıkça iletişim kurmaya istekli olsaydı kolayca çözülebilecek küçük şeyler üzerinde stres yapmaması önemlidir. Bu da genellikle birbirleri arasındaki hatları açık tutmaya çalışmayan çiftler arasında tartışmalara yol açar.

Böylece daha sonra ilişki açısından romantik / cinsel olarak birlikte olan iki kişi arasındaki iletişim eksikliği nedeniyle işler dağılmaya başladığında hiçbir şey yanlış anlaşılmaz. Özellikle evlilikten sonra eşlerin her şeyden daha yakın arkadaş oldukları ve bu nedenle çoğu insanın arada bir sevdiklerinden uzak kalmaya ihtiyaç duymasına rağmen zamanın %100’ünde birbirlerine güvenmeleri gerektiği durumlarda – özellikle de yılın 365 günü 7/24 yanlarında olmak ne psikolojik olarak ne de fiziksel olarak sağlıklı olmadığından – fiziksel temas her iki tarafın da birbirlerini her gün yüz yüze görmeden aylar boyunca zihinsel ve duygusal olarak dengede kalmasına yardımcı olur.

Eşler arasındaki iletişim eksikliği nedeniyle ayrılık gerçekleştikten birkaç saat sonra bazı insanları çılgına çevirebilir. İşte tam bu çılgınlık anında bir araya gelmek ve yatak odasına geçmek harika bir fikir olabilir. Bir adım sonrası: big bang!

Birbirlerinden öğrenebilirler.

koç kadını başak erkeği cinsellik uyumu

koç kadını başak erkeği cinsellik uyumu

Koç kadını ateşli kişiliğiyle, Başak erkeği ise titiz ve detaycı olmasıyla bilinir ancak bu ikili birden fazla yönden uyumludur. Her konuda aynı fikirde olmayabilirler, ancak bu gerektiğinde uzlaşamayacakları anlamına gelmez. Koç kadını bazen kabuğunu kırmasına yardımcı olabilecek birine ihtiyaç duyarken, Başak erkeği işlerine çok fazla kapıldıklarında veya kendilerini çok fazla düşünmeye başladıklarında onları nasıl idare edeceğini bilen birine ihtiyaç duyacaktır!

Sonuç olarak, Koç kadını ve Başak erkeği uyumu iyi bir eşleşmedir. Hem hayatta hem yatakta birbirlerinden çok şeyler öğrenebilirler.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle