SOHBET ODALARI GİRİŞ

koç kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu

Koç Kadını İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

Koç ve İkizler burçlarının her ikisi de ateş burcudur, yani her ikisi de çok fazla enerjiye sahiptir ve ilgi odağı olmayı severler. Bu onları yatak odasında harika bir ikili yapabilir, ancak aynı zamanda ilişkilerinin farklı yönleri üzerinde kontrol sahibi olmayı sevdikleri için biraz çatışırlar. Bu da eğer bu iki burç anlaşamazsa ya da iletişim sorunları yaşarsa ilişkilerinin uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Ancak, bu iki burç birlikte eşit olarak çalışabilir ve ihtiyaçlarını birbirlerine etkili bir şekilde iletebilirlerse, birbirlerini ne kadar sevdiklerini fiziksellikleriyle çok net bir şekilde göstereceklerdir!

Ateşli gecelerin mucitleri: Koç Kadını ve İkizler Erkeği

koç kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu nasıldır

koç kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu nasıldır

Koçlar güçlü, ateşli ve çok enerjik insanlar olarak bilinir. Çok fazla enerjileri vardır ve her zaman hareket halindedirler. Aynı şey İkizler için de söylenebilir. Onlar da aktif olmaktan hoşlanan güçlü iradeli bireylerdir; her zaman yapacak veya öğrenecek yeni şeyler ararlar!

Her ikisi de hayatlarında macera ve heyecanı sever, bu nedenle bu iki burcun kişilik özelliklerinin yanı sıra fiziksel görünümleri söz konusu olduğunda pek çok ortak noktayı paylaşmaları şaşırtıcı değildir.

Genel olarak aralarındaki cinsel uyumluluk oldukça iyidir.

Genel olarak, Koç kadını ve İkizler erkeği arasındaki cinsel uyumluluk oldukça iyidir. Her ikisi de çok tutkulu, enerjik ve yüksek cinsel dürtülere sahiptir. Her ikisi de ilgi odağı olmayı sever ve hayatlarında yeterince heyecan olmazsa sıkılabilirler.

Koç seks sırasında kontrolün kendisinde olmasını ve partneri üzerinde baskın olmayı sever. Ancak İkizler burcunun her zaman kendi kurallarına göre oynamak istemediğini fark edebilir (kontrol edilmeyi seven biri değildir). Öte yandan, İkizler Koç’un sürekli uyarılma ihtiyacından ve işler plana göre gitmediğinde ya da bir şeylerin kendisi için yeterince heyecan verici olmadığını hissettiğinde sabır eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilir. Özellikle de ön sevişme söz konusu olduğunda!

Her ikisi de dışa dönük ve sevecen olma eğilimindedir.

İkiniz de dışa dönüksünüz, bu da ikinizin de insanların etrafında olmayı sevdiğiniz ve sosyal olmaktan zevk aldığınız anlamına geliyor. Ayrıca dışa dönük ve sevecen olma eğilimindesiniz, bu da sizi yatak odasında harika bir ikili yapıyor. Birbirinize doyamayacaksınız!

Ayrıca benzer sapkınlıklara sahiptirler.

Koç kadınları ve İkizler erkekleri benzer cinsel arzu ve tercihlere sahiptir. Her ikisi de kontrollü, baskın ve maceracı olmayı sever. Ayrıca güçlü bir libidoya sahiptirler, bu yüzden bir kez başladıklarında, her ikisi için de durmak zordur!

Koç kadını, İkizler erkeği sevgilisiyle olan cinsel yaşamı konusunda çok tutkuludur çünkü İkizler erkeği sevgilisinin enerji seviyesine ve kendi cinsel dürtüsüne ayak uydurabilir. Bu da onu her zaman yeni bir şeyler isteyen Koç kadını için heyecan verici bir partner yapar.

İkili çatışmalardan uzak durmalılar.

Ancak, bu iki burç bir ilişkide her zaman birlikte iyi çalışmazlar çünkü çatıştıklarında gerçekten kötü olabilir.

İkizler çok bağımsız bir burçtur ve Koç çok bağımlı bir burçtur. İkizler burcu ilgi odağı olmak isterken Koç burcu hiç ilgiye ihtiyaç duymaz. İkizler çok çapkındır ve Koç kıskanç olabilir. Bu ikili partnerlerini başkalarıyla paylaşmaktan hoşlanmazlar, bu yüzden ilişkileri sırasında bu konu gündeme gelirse bazı çatışmalar yaşanabilir.”

İkizler erkekleri uçarı ve sözlerine güvenilmez biridir.

koç kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu

koç kadını ikizler erkeği cinsellik uyumu

Koç burcu kadınları ateşli ve enerjik olmalarıyla bilinirken, İkizler burcu erkekleri uçarı ve güvenilmez olmalarıyla tanınırlar. Bu durum bir ilişkide birçok çatışmaya yol açabilir.

Koç kadınları ilgiyi sever; etraflarındaki herkesin ne kadar özel olduklarını bilmelerini isterler. Bu yüzden bu kadınlardan biriyle çıkıyorsanız, kendinizi her gün bir ego artışına hazırlayın. Koç burcu kadınları partilerde ilgi odağı olmayı severler, ancak tüm zamanınızı arkadaşları veya aile üyeleriyle tekelleştirmeye başlarsa şaşırmayın! Şu anda ne istediğinin (ki bu genellikle sizi içerir) ötesinde pek düşünmeyebilir.

İkizler burcu erkekleri, Koç burcu kadınları kadar ilgi çekmekle ilgilenmezler. Bunun yerine, bir süre sonra sinirlerini bozabilecek büyük insan gruplarıyla takılmak yerine yalnız vakit geçirmeyi tercih ederler. Bu durum kız arkadaşınızın canını sıkacak bir şey gibi görünüyorsa, belki de onun kitap okumaktan başka bir şey yapmadan yalnız başına ne kadar zaman geçirdiğini öğrenmemesi daha iyi olur?

Hemen özetliyorum;

Eğer bu iki burç birbiriyle anlaşabilirse, birbirlerini ne kadar sevdiklerini fiziksellikleriyle çok açık bir şekilde göstereceklerdir. Onlar için çıkış yolu uzlaşmayı, iletişim kurmayı öğrenmek ve duygularınızın patlayana kadar birikmesine izin vermemektir. Önemli olan, yargılamadan ya da eleştirmeden dürüst ve açık bir şekilde dinlemeyi öğrenmektir.

Yatakta ve yatak dışında eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu harika bir eşleşmedir!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle