SOHBET ODALARI GİRİŞ

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Kova burcu erkeği, kendi alanını ve özgürlüğünü tercih eden bir bireycidir. Ayrıca güçlü kişiliği ve kıvrak zekasıyla tanınır. Öte yandan, Balık kadını aşık olmayı seven gerçek bir romantiktir. Bu makalede, bu iki burcun nasıl birlikte çalışabileceğini ve ilişkilerinde her birinin güçlü yönlerinin neler olduğunu tartışacağız.

Kova Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını Hakkında Genel Bilgiler

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Kova erkeği ve Balık kadını birbirleri için mükemmel bir eştir. Romantizm, müzik, şiir ve sanat sevgisini paylaşırlar. Her iki burç da toplumun normlarının kısıtlamalarından özgür olmak isteyen hayalperestlerdir. İyi anlaşabilirler çünkü her ikisi de yüksek sesle bir şey söylemeden birbirlerinin düşüncelerini okumalarına izin veren güçlü sezgisel yeteneklere sahiptir.

Kova erkekleri her zaman bir ilişki içinde olmak yerine yalnız ya da arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan bağımsız düşünürler olma eğilimindedir; ancak bu romantik olmadıkları anlamına gelmez! Aslında, bu erkekler genellikle yeni birine ilk görüşte sırılsıklam aşık olurlar ve bu gerçekleştiğinde duygularını açıkça ifade etmelerini engelleyen hiçbir şey yoktur (bu duygular zamanla değişse bile).

Kova Erkeği ve Balık Kadını Cinsel Uyumluluğu

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Var Mı

Kova Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu Var Mı

Kova erkeği ve Balık kadını çok tutkulu, romantik ve seksüeldir. Aynı tür seksten hoşlanırlar ve cinsellikleri konusunda da açıktırlar. Kova erkeği Balık kadınıyla yatakta yeni şeyler denemekten mutlu olacaktır çünkü zaman zaman farklı bir şeyler denemekten ya da denemekten korkmaz.

Balık kadını da partnerinin bu açıklığından hoşlanacaktır çünkü bu sayede yatakta yeni bir şeyler denemek istediğinde kendisini daha rahat hissedecektir!

Kova Erkeği ve Balık Kadını Arasındaki Cinsel Çatışmalar

Kova Erkeği Balık Kadını Uyumu

Kova Erkeği Balık Kadını Uyumu

Kova erkeği doğuştan lider, Balık kadını ise doğuştan takipçidir. Balık kadını yatakta onun liderliğini takip etmekten mutlu olacaktır, ancak konu seks veya karar verme becerisi gerektiren diğer konularda karar vermeye geldiğinde kendini savunmakta biraz zorluk çekebilir. Bu durumda, partnerinizin sevişme seansları sırasında daha sık kontrolü ele almasını isteyen bir Kova erkeğiyseniz, her yakınlaşmanızda sizinle aynı şeyi isteyeceğini varsaymak yerine (ki bu çatışmaya neden olabilir) ona ne istediğini sormayı denemelisiniz. Bu şekilde her iki partner de daha sonra aralarında herhangi bir sorun çıkmadan birbirlerinden istediklerini elde ederler!

Özetle;

Kova erkekleri ve Balık kadınları birçok farklılığa sahiptir, ancak bunu yürütebilirler mi?

Cevap evet, ancak sadece ikiniz de uzlaşmaya istekliyseniz. Kova erkekleri son derece bireycidir ve ilişkilerinde duygusal yakınlıktan kaçınma eğilimindedir; bu, çok fazla ilgi ve şefkate ihtiyaç duyan ve aşkın doğasında var olan kusurları kabul etmek yerine onu idealize etme eğiliminde olan bir Balık kadını için en iyi eşleşme olmayabilir. Öte yandan, bir Kova erkeğinin entelektüel merakı, hayal gücünüzü hayatınızdaki diğer tüm erkeklerden daha ilginç hale getirecek kadar ilginizi çekebilir… ya da en azından tekrar soğuyana kadar!

Kova erkeği Balık kadını cinsel uyumu karmaşık bir uyumdur. Bu iki burç arasındaki ilişki çok tutkulu ve tatmin edici olabilir, ancak her iki tarafın da çok çalışmasını gerektirir. Bir Balık kadınına aşık bir Kova erkeğiyseniz, onun sevildiğine ve önemsendiğine dair sürekli güvenceye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Öte yandan, bu astrolojik eşleşmeye sahip biriyle çıkıyorsanız, partnerinizin duygularını içine atmak yerine açıkça ifade etmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğinden emin olun!

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle