SOHBET ODALARI GİRİŞ

Seks Sırasında Gerçekte Neyden Hoşlandığınızı Nasıl Anlayabilirsiniz

Tatmin olacağınız bir seks yaşamının ilk adımı neyden hoşlandığınızı anlayabilmekten geçmektedir, Bir partnerin her hangi bir yönlendirme olmaksızın zevki kolaylaştırması zor olabilmektedir, Pek çok insan çeşitli sebeplerden dolayı neyi sevdiğinden veya ne istediğinden emin değil Kültürel dalgalanma ve cinsel utanç bu bilgi açığını daha da kötüleştirebilmektedir. Peki yatak odasında neyi sevdiğinizi nasıl anlayabilirsiniz? Bu yazı içeriğimizde kendi zevkinizi nasıl daha iyi anlayacağınızı vurgulamakla birlikte, keşif yaparken size rehberlik edecek fikirlerimizi sunacağız.

Yatakta Nelerden Hoşlandığınızı Öğrenmek İçin Pratik İpuçları

Erotik İçerikler Okuyun

Erotik cinsel içerikli her türlü edebi ve sanatsal olan eserleri okuyabilirsiniz, Tek başına veya bir partner ile birlikte cinsel ilgi alanlarını keşfetmek için harika bir araç olabilmektedir, Erotik Kitaplar, Kısa Öyküler, Ses Klipleri, Çizimler ve daha fazlasını araştırabilir, fikir sahibi olabilirsiniz, Erotik kitaplar ve keşifler sizi neyin heycanlandırdığını not etmek ve seks sırasında nelerden keyif alıp almayacağınız hakkında size daha fazla bilgi sağlayacaktır.

Vücudunuzu ve mastürbasyonunuzu keşfedin

Karışıma bir partneri dahil etmeden önce, kasıtlı olarak kendi bedeninize dokunmayı ve keşfetmeyi deneyin . Bu sadece cinsel organlarınızın ötesine geçmelidir, ancak bu da önemli olabilir. Hafif ve sert baskı gibi farklı dokunuş türlerini deneyin. Neyi sevmeniz “gerektiğine” dair varsayımlarınızı bırakın ve özgürce keşfedin. Ayrıca akut ve geniş uyarılma gibi farklı mastürbasyon türlerini de deneyebilirsiniz, seks oyuncakları ile denemeler yapabilirsiniz ve oturma veya yatma gibi pozisyonunuzu değiştirebilirsiniz.

Güvenilir bir iş ortağıyla denemeler yapın

Eşli seks sırasında nelerden hoşlandığınızı öğrenmenin en iyi yolu, bunu bir partnerle denemektir . Merakınız, tereddütleriniz ve belirsizlikleriniz hakkında konuşabileceğiniz bir partner seçtiğinizden emin olun . Konuyu açtığınızda, onun hakkında konuşmak için kafalarının boş olduğu bir zaman seçtiğinizden emin olun ve onlara bu konu hakkında düşünmeleri için zaman verin. Devam etmeye karar verirseniz, açık beklentiler belirleyin ve güvenli bir kelime belirleyin. Daha sonra hazır olduğunuzda nasıl gittiğini ve tekrar yapmak isteyip istemediğinizi konuşun.

Düşünme Soruları

Seks hakkındaki duygularınızı anlamak aynı zamanda arzularınızı daha iyi anlamanıza da yardımcı olabilir. Seks sırasında ne istediğinizi daha iyi anlayabilmeniz için düşüncenize rehberlik edecek bazı sorular: 

 • Vücudunuzda özellikle uyarılmaktan hoşlandığınız yerler var mı ? 

 • Vücudunuzda partnerinizin dokunmasını istemediğiniz kısımları var mı?

 • Seks oyuncaklarını veya aksesuarlarını seks hayatınıza entegre etme konusunda ne düşünüyorsunuz ?

 • Dikkate alınması gereken cinsel travmanız var mı ?

 • Açık saçık konuşmayı sever misin ?

 • Liderlik mi yapmak istiyorsunuz yoksa yönetilmek mi? 

 • Vermek yerine ne kadar uyarı almak istiyorsunuz?

 • Seksin sana nasıl hissettirmesini istiyorsun? Sevildiğinizi, seksi olduğunuzu, güçlü olduğunuzu, aşağılandığınızı ve/veya başka bir şeyi mi hissetmek istiyorsunuz? 

 • Ne tür genital stimülasyonu tercih edersiniz? 

 • Nüfuz edilmek mi istiyorsunuz?

 • Ne tür bir cinsel bakım sonrası bakım sizin için önemlidir?

Sonuç Olarak;

Yatakta neyden keyif aldığınızı bilmek, partnerlerinizi yönlendirmek ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak için önemlidir. Kendini keşfetme ve derinlemesine düşünme gibi tekniklerle, sizin için en iyi neyin işe yaradığını umarım bulabilirsiniz. Cinsel travma ve utanç gibi faktörler tercihlerinizden emin olamamanıza katkıda bulunabilir. Cinsel arzularınızı öğrenmenizi engelleyen engellerle karşılaşıyorsanız bir seks terapistine başvurmayı düşünün .

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle