SOHBET ODALARI GİRİŞ

Terazi Erkeği Başak Kadını

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Diğer tüm ilişkilerde olduğu gibi, Başak ve Terazi arasındaki uyumluluk da bazı tavizlerin verileceği fikrine dayanır. Eğer ikiniz de bunu yapmaya istekliyseniz, ilişkiniz yürüyebilir.

Bu yazımızda terazi erkeği başak kadını cinsellik uyumu ile ilgili tüm detayları sizinle paylaşacağız. Sıkı durun, anlatıyorum.

Başak ve Terazi burçlarının pek çok ortak noktası olsa da, ancak bu onları mükemmel bir eş yapmaz.

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Başaklar ve Terazilerin her ikisi de entelektüel burçlardır, ancak bu onları mükemmel bir eş yapmaz. Ayrıca birçok farklılıkları vardır ve zayıflıklarının üstesinden gelmek için birlikte çalışabilmeleri için birbirlerinin güçlü ve zayıf yönlerini anlamaları gerekir.

Başak burcu Merkür tarafından yönetilir, bu da Başakların analitik, mantıklı düşünen ve her şeyin yolunda gitmesini isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Durumları her açıdan analiz etmekte harikadırlar ve bazen kimsenin aklına gelmeyecek çözümler üretirler! Dezavantajı mı? Bazen analiz felcine takılıp kalabilirler.

Dikkatinizi vermeniz gereken başka şeyler varken (ya da sadece bir şeyin yapılmasını istiyorsanız) kendinizi bir şeye çok uzun süre takılıp kalmış bulursanız, Başak partnerinizden zihinsel tıkanıklığı aşmak için yardım istemeyi deneyin! Nerede? Tabii ki yatakta.

Terazi burcu aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilir, bu da Terazileri güçlü sosyal becerilere (ve mükemmel zevke) sahip iyi iletişimciler yapar. Çok nazik oldukları için insanları çevrelerinde nasıl rahat hissettireceklerini bilirler; ancak…

Başak ve Terazi burçlarının pek çok ortak noktası vardır;

Başaklar ve Terazilerin her ikisi de iletişim ve akıl gezegeni Merkür ve Venüs tarafından yönetilir. Aynı elementi (hava) paylaşırlar, bu yüzden pek çok ortak noktaları vardır. Hem Başaklar hem de Teraziler rasyonel, mantıklı ve analitiktirler. Aynı zamanda yaratıcı ve hayal gücü yüksektirler. Her iki burç da idealisttir ve yeterince dikkatli bakılırsa her soruna her zaman bir çözüm bulunabileceğine inanırlar. Bu bazen onları inatçı veya esnek olmayan biri gibi gösterebilir çünkü ikisi de ideallerinden vazgeçmek istemezler; bu idealler artık gerçekçi görünmese bile!

Burçları da birbirine çok benzer;

Burçları da birbirine çok benzer; Başaklar 23 Ağustos-22 Eylül tarihleri arasında doğarken, Teraziler 24 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında doğarlar.

Başaklar Merkür gezegeni tarafından yönetilirken, Teraziler Venüs tarafından yönetilir. Bu durum, bu iki burcun birbirlerinin düşünme ve iletişim kurma biçimlerini anlamalarını kolaylaştırır. Her ikisi de hayattaki işlerini sorunsuzca halledebilmelerini sağlayan güçlü zihniyetlere sahiptir!

Terazi kadını çoğu insanın düşündüğünden daha bağımsız olma eğilimindedir. Hayatının eksiksiz olması için başka birinin onayına ihtiyaç duymaz. Ama bu hayatında hiç aşk istemediği anlamına gelmez! Aslında, eğer yeterince şanslıysanız, belki yakında bir gün…

Başaklar pratik, sezgisel ve organize olma eğilimindedirler.

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Başaklar, daha yaratıcı, spontane ve idealist olan Terazilerden daha pratik, sezgisel ve organize olma eğilimindedir.

Bunun nedeni Başak erkeğinin hayata yaklaşımında çok analitik, mantıklı ve bilimsel olmasıdır. Bir şeyleri analiz etmeyi sever ve herhangi bir karar vermeden veya hayatında ilerlemeden önce bir durumun her ayrıntısını analiz etmek için saatler harcayabilir.

Öte yandan Terazi burcu kadını doğası gereği çok yaratıcı ve sanatsaldır, bu yüzden bu enerjiyi gün boyu hiçbir şey yapmadan boşa harcamak yerine üretken bir şeye kanalize etmesine yardımcı olabilecek birine ihtiyacı vardır!

Ancak benzerliklerine rağmen birbirinden çok farklıdırlar.

Benzerliklerine rağmen, bu iki burcun oldukça büyük farklılıkları olduğu da inkâr edilemez. Başaklar, daha yaratıcı, spontane ve idealist olan Terazilere göre daha pratik, sezgisel ve düzenli olma eğilimindedir.

Bu burçların iyi geçinmesinin en iyi yolu;

Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu

Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu

Bu burçların iyi geçinmesinin en iyi yolu, her bir partnerin kendi güçlü yönlerinin yanı sıra partnerinin zayıf yönlerini de anlamasıdır. Bu zor olabilir, ancak dinleyerek ve açık fikirli olarak birbirinizle nasıl daha iyi iletişim kuracağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Eğer ilişkinizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, bunu dile getirmekten çekinmeyin! Herhangi bir farklılığın birlikte sahip olduklarınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Bunun yerine karşılıklı saygı ve birbirinizin niteliklerine hayranlık duymaya dayalı güçlü bir temel oluşturmaya odaklanın.

Eğer aranızdaki ilişkinin sarsıldığını hissederseniz (ya da biriniz bunaldığını hissederse), bu ilişkiye dahil olan her iki tarafı da önemseyen arkadaşlarınızdan ya da aile üyelerinizden yardım istemekten çekinmeyin. İşler daha da kötüye gitmeden önce neyin üzerinde çalışılması gerektiğine dair değerli bilgiler sağlayabilirler…

Çıkarımlarımız

Terazi Erkeği Başak Kadını

Terazi Erkeği Başak Kadını

Partnerinizin güçlü ve zayıf yönlerini anlamanın ilişkiniz için ne kadar faydalı olabileceğini unutmayın.

İkinizin de farklı güçlü ve zayıf yönleri var, ancak bunların üstesinden gelmek için birlikte çalışmanız gerekecek. Başak burcu kadınınız utangaç ve vücut imajı konusunda güvensiz olabilir, bu nedenle önünüzde soyunmak veya yatakta yeni şeyler denemek istiyorsa sizden biraz cesaret almaya ihtiyaç duyabilir. Öte yandan, Terazi erkeğinizin standartlarına göre yeterince iyi göründüğünün onaylanmasını da isteyebilir. Terazi erkeği de bunu ona, oynaşmaya başladıkları anda (hatta daha önce) ne kadar güzel göründüğüne dair güzel bir şeyler söyleyerek verebilir. Ayrıca, başkalarının onları birlikte göreceği randevulara birlikte çıkmadan önce kıyafet seçimlerine veya saç stiline iltifat ederek onun kendisiyle daha rahat olmasına yardımcı olursa, daha sonra yakınlaştıklarında, büyük ölçüde bir kişinin kendi görünüşü hakkında güvensiz hissetmesi nedeniyle aralarında herhangi bir gariplik olmayacak ve bir kişiyi cinsel arzu için yeterince çekici kılan şey hakkında bir fikre sahip olmayı çok önemsediği başka bir kişiyle yakınlaşacaktır.

Sonuç

İşte bu kadar! Aşkı arayan bir Başak kadını ya da Terazi erkeğiyseniz, umarız bu makale sizin için ne tür bir insanın doğru olabileceği konusunda size biraz fikir vermiştir. Dışarıda pek çok farklı insan tipi varmış gibi görünebilir. Ancak gerçekte tek ihtiyacımız olan bizi anlayan ve olduğumuz gibi kabul eden birisidir. Gerçi, analizlerim devam ediyor. Belki yakın zamanda gelip buraya bir takım farklı tecrübelerimi aktarabilirim. Ama sizler benden önce yorum yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi, bize tecrübelerinizi anlatın.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle