SOHBET ODALARI GİRİŞ

Yeni Birisiyle Cinsel Birliktelik Yaşamadan Önce Yapılması Gerekenler

Gerçekçi olmak önemlidir, Yeni birisiyle cinsellik yaşamak hem oldukça heyecan verici hemde korkutucu olabilmektedir.  bu konuda her zaman için gerekli telkinler, her şeyin doğru olması ve her şeyin mükemmel olduğundan emin olmaktan geçmektedir. kendi içinizde bu konuda kendinize baskıda bulunabilir ve bu baskıların saçma olduğunu bilseniz bile hepsinin üzerinizde olması yaşayacağınız cinsel aktivitenin eğlencesini engelleyebilmektedir.

Yeni birisiyle cinsellik yaşayacağınız zaman, dünyayı kontrol etmenize gerek bulunmamaktadır. seks yaşamak yapacaklarınız ve zaman akışına her hangi yeni bir şey eklemesi gerçekleştirmeden, kendinizi olabildiği kadar hazır hissettiğinizde ve emin olduğunuzda daha eğlenceli hale gelebilmektedir.

Genel olarak bunların hepsini ya da bir kaçını yapmak, mükemmel yeni bir cinsel deneyimi garanti etmeyecektir ama; en azından kendinizi daha hazır hissetmenizi sağlayabilmektedir.

Yeni birisiyle cinsel birliktelik yaşamak her zaman için sizler için uyum, temizlik ve daha fazlasına ihtiyaç duymanızı önerir, gelin birlikte, bu konulara biraz göz gezdirip, en iyi yeni cinsel deneyim için tartışalım.

Temel Hijyen Önemi ve Uygulayın

Temel hijyen, sevişmenin ve bir birlikteliğin olmazsa olmazı, altın kuralıdır, her partner karşısındaki kişide hijyen ve temizliğe önem vermektedir, Bir başkasının vücudunun her yerinde olacağını biliyorsan eğer, en azından senin için tazelenmek ve temizlenmek için zaman ayırması yapmanız gerekmektedir, Bu sebeple potansiyel partneriniz için de aynısını yapmanız gerekmektedir.

Saçınızı kurutmak ne kadar uzun sürerse sürsün ya da bütün hafta ve günler boyunca giydiğiniz eşofman ne kadar rahat olursa olsun, duş almanız gerekmektedir  ve temiz bir şeyler giymeniz gerekmektedir, tazelenmek için zaman ayırmak sizi yalnızca daha iyi bir konuma sokmakla kalmaz aynı zamanda gecenin ilerleyen zamanlarda soyunma konusunda daha az bilinçli olmanızı sağlar.

İlk deneyiminizde kokmak ve kötü bir koku salgılamak kimse istemez.

Kendinizi Tıraş Edin Rahat Olacağınız Şekilde

Aslında çok önemli bir konudur, herkes herşeyi tıraş etmez ve bu bir sorun teşkil etmemektedir, Bir çok kadın ya da erkek vücutlarının birçok bölümünü tıraş eder ya da ağda yaptırırlar, ancak bu hiç bir şekilde bir zorunluluk olarak görülmemektedir, Yeni birisi ile samimi bir yaşama başladığınız zaman tamamen seksi ve tamamen kendinizi iyi hissetmek istersiniz, Düzenli olarak ağda ya da tıraş olan biri değilseniz eğer, muhtemelen yeni birisiyle cinsel bir birliktelik yaşamadan hemen önce bunu denemeye başlamak doğru seçim değildir.

En iyi cinsel deneyimi yaşamak için vücudunuzda en rahatı hissetmek ister ve bu konuda aksiyonlar alırsınız, Bazı insanalr için bu bir kaşını almak ve bir gün olarak adlandırmak anlamı taşımaktadır, Diğerleri içinde bu bir pürüzsüz bir tene sahip olmak anlamı taşır, Bakım tirüelinizin en önemli kısmı detayların kendisi değildir, Basitçe ele alacak olursak, vücudunuzu sağlıklı ve güzel hissettirerek ödüllendirmeniz için zaman ayırmanız anlamı taşımaktadır.

Seksi İç Çamaşırı Tercihi

Seksi iç çamaşırları aslında insanların tercihleri ile alakalı bir durumdur, Hiçbir şey iyi bir iç çamaşırı gibi güzel bir cinsellik yaşantısı hissini kulağa hoş getirmez, Seksi iç çamaşırı sizin için taşıdığı anlama göre değişiklik göstermektedir, sizi daha çekici hissettirebilecek şeyler tercih edebilirsiniz, bu da kendinize daha fazla güvenmeniz konusunda yardımcı olacaktır, Bu güven daha sonraki zamanda eşiniz için daha arzu edilen bir eş olmanıza dönüştürebilir, size daha fazla güven verecek böylece sizi büyük olasılıkla daha olumlu bir genel cinsel deneyimle sonuçlanacak olan yüksek arzu ve güven döngüsünde tutacaktır.

İster, çekmecelerinizin arkasında sakladığınız o süper sıcak sütyenleri giymek için bir bahaneye ihtiyaç duyun isteseniz de içinde en seksi hissettiğiniz iç çamaşırlarını tercih edin tamamen sizi harika hissettirecek şeyler her zaman için pozitif dönüş sağlamaktadır.

Kendinizi İyi Hissettiğiniz Şeyleri Yapın Odaklanın

Bu tamamen göreceli bir kavramdır, belki mükemmel bir yüz makyajı yapmak sizi daha seksi ve iyi hissettirebilir ya da belkide her zaman milyonlarca iltifat aldığınız gömlek ya da elbise vardır bu tercihiniz olabilir, saçınızı her zaman yaptığınızdan daha farklı yapmak sizi daha iyi hissettirebilir, bu tamamen sizin ne hissettiğiniz ile alakalı bir durum olup, kendinizi podyumdan yeni çıkmış bir manken gibi hissetmenizi sağlar, Kişisel güzellik rejiminiz ne olursa olsun, mümkün olan en iyi şekilde hissedebileceğiniz tercihlere odaklanmak emin olun sizlere her zamankinden daha farklı bir hava katacaktır.

Cinsellik İçin Hazırlıklı Olmalısınız

Yeni bir partner ile cinsel bir birliktelik yaşıyorsanız, bu konuda bir yetişkin olmanızda fayda bulunmaktadır, yetişkinler her zaman için bu duruma hazırlıklı olarak gelmektedirler, Bu durum eşinizle doğum kontrolü hakkında bir konuşma yapmak anlamı taşımaktadır, Uzun ya da dramatik olması gerekmiyor ve ruh halinizi bozmayacak şekilde hazırlıklı olmanızı öneriyoruz.

Seks yapmak istemediğiniz bazı şeyler oluşmasını sağlayabilmektedir, bu gebelik gibi örneklendirilebilir, bu sebeple istediğiniz sonucu elde etmek için seks için yapmanız gereken herşeyi yapmaya hazırlıklı olmanız gerekmektedir, Sağlıklı ve güvenli bir seks yapmanın bir çok yolu bulunmaktadır, Partnerinizin bununla alakalı olarak ilgileneceğini asla düşünmemeniz gerekir, Bu sizin vücudunuz, onunla ilgilenmekle sorumlu olan kişide tamamen kendinizsiniz, bu sebeple yaptığınız her şeyden emin olmadan yapmamalısınız.

Sadece bilginiz olsun diye söylüyoruz, hiç kimsenin bu konuşmayı yaptığı için seni kötü hissettirmesine izin vermemelisiniz, Küçümserler ya da küçük düşürecek bir cümle kurabilirler, her hangi bir şekilde ihtiyaçlarınızı görmezden gelirlerse eğer, ilk etapta seks yapmak isteyeceğiniz kişi muhtemelen değillerdir.

Yeni Cinsel Deneyim İçin Genel Bakış

Seks başka birisi ile gerçekleştirilirken, bu çok kişisel bir eylem olarak algılanmaktadır, Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı her zaman için dilemeli ve anın sıcağına girmeden önce biraz zaman ayırmanızı öneriyoruz, Seks eğlenceli bir şekilde gerçekleşmeli ve başka birisi ile bağlantı kurmanın harika bir yolu olması gerekmektedir, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza biraz düşünce ayırmanız onu sadece daha iyi hale getirmek için vardır.

Hareket halinde olduğunuz esnada eşiniz ile görüşebilirsiniz, Neyi sevdiğinizi belirtebilir ve partnerinizin neleri sevdiğini dinleyebilirsiniz, bu deneyim ikiniz içinde daha iyi bir hale getireceği cinsel deneyim yaşatacaktır.

Ve Son olarak, derin bir nefes alın! artık rahatlamaya hazırsınız, Bu yeni partnerle ne olursa olsun ne yaşarsanız yaşayın, iyi olacağınız anlamını taşımaktadır, Belki de vasat bir birliktelik yaşayacaksınız, sevmediğiniz şeyler olacak, ancak her zaman için kendi zevkinizi ve aldığınız hazzı önemsemeyi bilmelisiniz, Seks kendinizi geliştirmenin ve neyi sevip sevmediğiniz öğrenmenin bir yoludur.

Yeni birisi ile cinsel bir birliktelik yaşadığınız zaman altın kurallara dikkat ederek bir deneyim sahibi olduğunzda, aldığınız haz olduğundan daha yüksek seviyelere erişebilir.

Yorum Gönder

CİNSEL SOHBET

Zurna, Geveze, Bizimmekan, TRSohbet gibi büyük sitelerin ortak cinsel sohbet adresleri olarak oldukça popüler olduğumuzu giriş yaparak görebilirsiniz.

© 2018 Copyright – Tüm hakları saklıdır. 

sohbet omegle